Centrul de bătrâni Eden
NerevendicatCentrul de bătrâni Eden este o instituție de îngrijire situată în Popești Leordeni, județul Ilfov, care oferă servicii dedicate persoanelor vârstnice. Centrul se angajează să asigure un mediu sigur și confortabil, cu personal calificat gata să răspundă nevoilor rezidentului. Familia dvs. poate conta pe o abordare atentă și personalizată în ceea ce privește îngrijirea zilnică și bunăstarea beneficiarilor. Eden reprezintă o opțiune accesibilă pentru familiile din zona Ilfov care caută suport specialist pentru vârstnicii dragi.
Puncte cheie
Centrul de bătrâni Eden oferă servicii de azil de bătrâni în Popești Leordeni, Ilfov. Sunați la 0764 049 507.
Popești Leordeni, Ilfov
Date de contact
- Adresă
- Popești Leordeni, Ilfov 077160
Locație aproximativă — contactează furnizorul pentru confirmare.
- Telefon
- 0764 049 507Neverificat — raportați o problemă
- Vizitează site-ul
- caminelda.ro✓ Verificat 14.04.2026
Tipuri de îngrijire: Azil de Bătrâni
Semnale de încredere
- Limbi: Română
Întrebări frecvente
Unde se află Centrul de bătrâni Eden?
Centrul de bătrâni Eden se află la adresa Popești Leordeni, Ilfov 077160.
Cum contactez Centrul de bătrâni Eden?
Poți contacta Centrul de bătrâni Eden telefonic la 0764 049 507.
Ai folosit Centrul de bătrâni Eden?
Împărtășește-ți experiența pentru a ajuta alte familii să ia decizii mai bune privind îngrijirea. Recenzia ta contează.
Scrie o recenzieFurnizori din apropiere
- Casa Bunicii Maria
- Casa seniorilor By Bilin Lili
- Casa seniorilor By Bilin Lili
- Centrul de îngrijire pentru persoane vârstnice Corp C
- Centrul de îngrijire pentru persoanele vârstnice Corp A
Mai multă îngrijire în Popești Leordeni
Vezi toți furnizorii din Popești Leordeni, Ilfov →Pagini asociate
Cum cercetăm și verificăm aceste informații
Echipa noastră compilează aceste informații din registre publice și date de la furnizori, apoi le verifică în raport cu surse autorizate.
- Registrul furnizorilor de servicii socialePublisher: Ministerul Muncii și Solidarității Sociale. Supports: Informații generale despre planificarea îngrijirii persoanelor vârstnice. Last checked: 2026-09-04.